Blog

17.06.2021


Jak zwiększyć atrakcyjność firmy przed sprzedażą?

Poznaj 8 wskazówek, które pomogą zwiększyć wartość Twojej firmy w oczach inwestorów i przygotować ją do transakcji sprzedaży

Czytaj

25.08.2020


Dlaczego przedsiębiorcy sprzedają dobre firmy?

Motywów sprzedaży dochodowego przedsiębiorstwa może być wiele
i przeważnie nie ograniczają się one do kwestii finansowych. Postanowiliśmy przybliżyć te, z którymi spotykamy się najczęściej.

Czytaj

05.03.2020


„A może to wszystko sprzedać?” Dylemat przedsiębiorców zmęczonych biznesem

Wielu przedsiębiorców, szczególnie tych, którzy zaczynali w latach 90., stoi dziś przed dylematem – co dalej? Często rozważają sprzedaż firmy, ale są pełni wątpliwości. No bo jak to tak – sprzedać coś, co budowało się przez połowę życia?

Czytaj

25.05.2021


Rozważasz sprzedaż firmy? Oto jakie masz dziś opcje

Myślisz o sprzedaży firmy, ale nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie najlepsze? Czy wiesz komu ją sprzedać? Poznaj możliwe scenariusze takiej transakcji.

Czytaj

16.04.2020


Jak zorganizowaliśmy sprzedaż firmy usługowej?

W krótkim podsumowaniu jednej
z naszych ostatnich transakcji opisujemy, jak pomogliśmy sprzedać dynamicznie rozwijającą się, polską firmę usługową i jak – na praktycznym przykładzie – może wyglądać ten proces.

Czytaj

22.04.2021


7 pytań, które powinieneś sobie zadać, myśląc o sprzedaży firmy

Jeżeli masz wątpliwości, czy sprzedaż firmy jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem – odpowiedź na tych kilka kluczowych pytań pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Czytaj

19.03.2020


Jak w praktyce wygląda sprzedaż firmy?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się, jak sprzedać firmę – ten tekst przybliży Tobie, jak w praktyce wygląda taka transakcja oraz jak się do niej przygotować i odpowiednio nastawić.

Czytaj