Nasze wartości

Inwestujemy w długotrwałe i ścisłe relacje
z przedsiębiorcami, którzy nam zaufali

  1. Warunkiem koniecznym każdej naszej transakcji jest pełne zrozumienie biznesu oraz celów naszego Klienta. Tylko w ten sposób możemy zaproponować optymalną formę finansowania, znaleźć właściwych inwestorów i sprawnie przeprowadzić transakcję. Stawiamy więc na konkretną komunikację i wzajemne zaufanie.
  2. Wiemy, ile spraw i problemów mają właściciele firm, dlatego doradzamy kompleksowo, by ograniczyć ich zaangażowanie czasowe w transakcję do minimum. Niezależnie czy jest to sprzedaż, zakup czy dokapitalizowania firmy – organizujemy proces od A do Z, pomagając partnerom na każdym etapie.
  3. Zawsze, gdy jest to możliwe dążymy do rozwiązań win-win. Kierujemy się zarówno interesem naszego Klienta, jak i drugiej strony transakcji. Wierzymy, że mają wspólne cele w budowie wartości biznesu i jego długoterminowym rozwoju.
  4. Specjalizujemy się w projektach transakcyjnych dla średnich/małych firm o przychodach do 500 mln zł oraz startupów na wczesnym etapie rozwoju. Jeśli jednak Twój biznes jest większy, a jesteś zainteresowany współpracą – pozostajemy otwarci.